Dell | Keyboard | KB740 | Keyboard | Wireless | Russian | Titan Gray | 2.4 GHz, Bluetooth 5.0 | 506 g
- TootjadDell
- Mudel: 580-AKOZ
- Saadavus: 5
-
54€
Dell | Keyboard | KB740 | Keyboard | Wireless | Russian | Titan Gray | 2.4 GHz, Bluetooth 5.0 | 506 g
| All | |
| Aku tüüp | AA type |
| Bluetoothi versioon | 5 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 464.00 mm |
| Gross depth master carton | 470 mm |
| Gross height (mm) | 46.00 mm |
| Gross height master carton | 315 mm |
| Gross weight | 0.86 kg |
| Gross width (mm) | 175.00 mm |
| Gross width master carton | 390 mm |
| Height | 2.53 cm |
| Hiir kaasa arvatud | No |
| Klaviatuur | Multi-Device |
| Klaviatuuri kaal | 506 g |
| Klaviatuuri paigutus | Russian |
| Muud funktsioonid | Keyboard Technology - Scissors |
| Net weight | 0.56 kg |
| Net weight master carton | 7 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 463 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 250.00 g |
| Pistmiku tüüp | 2.4 GHz, Bluetooth 5.0 |
| Plastic (No PET) | 50.00 g |
| Producer | Dell |
| Producer product family | Keyboard |
| Producer product name | KB740 |
| Tare weight (kg) | 0.30 kg |
| Tare weight master carton | 0.67 kg |
| TI weight (kg) | 0.01 kg |
| Toote värv | Titan Gray |
| Tüüp | Keyboard |
| Type of battery | Battery |
| Ühenduvustehnoloogia | Wireless |
| Ühilduvad operatsioonisüsteemid | Apple MacOS, Android, Google Chrome OS, Microsoft Windows 7 / 8.1 / 10, Red Hat Enterprise Linux 8.0, Ubuntu 18.04, Windows 11 |
| Valgustus | No |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Width | 43.33 cm |
Sildid: dell keyboard kb740 keyboard wireless russian titan gray 24 ghz, bluetooth 50 506 g, 580-akoz, dell, klaviatuurid













